Nasz serwis to miejsce, w którym przydatne informacje znajdzie każdy – zarówno osoba, która wysyła kilka paczek dziennie, jak i ten, kto korzysta z usług kurierskich sporadycznie.

Wiemy, że dla jednych wysłanie paczek jest prostą czynnością, zaś dla drugich – skomplikowaną akcją. Niezależnie do tego, do której z grup się zaliczacie, musicie mieć świadomość, że firmy zajmujące się przesyłkami, często zmieniają swoje oferty. Dlatego warto być z tymi informacjami na bieżąco.

Umożliwi Wam to nasz portal, na którym zamieszczamy wiele różnorodnych informacji dotyczących wszystkiego, co związane w nadaniem przesyłki za pośrednictwem kuriera

Sprawdzimy, jakie rodzaje opakowań przydadzą się do zabezpieczenia cennych i kruchych przedmiotów. Dowiecie się u nas także, jak bezpiecznie zapakować przesyłkę, by oszczędzić sobie nerwów na zastanawianie się, czy dotrze ona nienaruszona do odbiorcy.

Postaramy się również bardzo dokładnie przedstawić możliwości taniego wysłania paczki nie tylko na terenie kraju, ale także poza jego granicami. Uzyskacie u nas też informacja o maksymalnych wagach i rozmiarach paczek, które można nadać przesyłką standardową i ekspresową.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wysyłka towarów stanie się dla Was jeszcze prostsza i warta uwagi.