Jednym z elementów wpływających na dobre funkcjonowanie naszego serwisu jest zaangażowanie całej naszej redakcji w tworzenie treści jak najlepszej jakości. Jesteśmy młodym, ale ambitnym zespołem ludzi, którzy starają się najprościej jak to możliwe przybliżyć niuanse związane z branżą kurierską.

Część z nas ten biznes “od środka”, pracując w nim na różnych stanowiskach. Pozwala to na dokładniejszą weryfikację wszystkim zmian w nim zachodzących.

Znamy się już od wielu lat, co owocuje doskonałym porozumieniem i sprawnym wyszukiwaniem informacji, które aktualnie najbardziej mogą interesować czytelników.

Prowadzenie tego serwisu jest naszym hobby, ale staramy się do niego podchodzić odpowiedzialnie. Szukanie nowych wiadomości dotyczących warunków oraz wymagań w zakresie wysyłki paczki jest dla nas ciekawym doświadczeniem.

Duży nacisk w codziennym prowadzeniu serwisu stawiamy na rozwój oraz poszerzanie naszych umiejętności. I chociaż nie zawsze jest to łatwe, zawsze przynosi dużo satysfakcji.

Wiedza, doświadczenie, znajomość branży kurierskiej oraz świetna komunikacja w zespole powoduje, że możemy stale podnosić standard naszych tekstów i w pełni spełniać się w tym, co robimy dla Was.