Z branżą kurierską jesteśmy związani od bardzo wielu lat. Codziennie nas ona zaskakuje i sprawia, że w naszej głowie powstają kolejne pomysły dotyczące rozbudowy serwisu oraz ulepszania zamieszczanych na nim treści.

Dlatego zawsze do naszego zespołu z ogromną chęcią przyjmujemy osoby, które wykazują się ciekawością oraz kreatywnością. Uważamy, że nie ma nic bardziej produktywnego niż burza umysłów oraz wspólne dążenie do tego, aby robić coś, co przyniesie innym korzyści w postaci wartościowej wiedzy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto nie tylko lubi pisać, ale chciałby popracować nad swoim warsztatem, nawet w najmniejszym stopniu interesuje się transportem, logistyką lub branżą kurierską. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian i rady dotyczące tego, w którym kierunku powinniśmy zmierzać.

Zależy na tym, aby nasz zespół stale się rozwijał i wiemy, że jednym z czynników, które to umożliwi jest stopniowe uzupełnienie jego składu.

Jeśli czujesz, że mógłbyś wnieść do nas powiew nowości, skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci o naszej pracy, pokażemy, jak wyobrażamy dalsze funkcjonowanie portalu i postaramy się znaleźć dla Ciebie taką funkcję, która spełni Twoje oczekiwania oraz zainteresowania.